LETGO/JUAL BARANG ANDA???

Salam

Anda boleh iklankan barang2 yang hendak dijual pada saya, saya akan iklankan di blog ini...

Boleh wassap detail barang ke 012-353 6058
@ emel ke murah.sangat@gmail.com

Terima Kasih!!!

Followers

AVAILABLE ITEMS

AVAILABLE ITEMS BOLEH KLIK SINI YA... http://semua-barangmurah.blogspot.com/search/label/Available

BOOKING FOR 3 DAYS ONLY!!!

FOR SERIOUS BUYER ONLY!!! BOOKING LIMITED TO MAXIMUM 3 DAYS ONLY!!! ITEM WILL BE RELEASE AFTER 3 DAYS WITHOUT ANY PAYMENT...

SAY NO TO BACKOUT BUYERS!!!

SAY NO TO BACKOUT BUYERS!!!
SERIOUS BUYER ONLY!!!

Sunday, December 23, 2012

BB029 - ZARA Hello Kitty Shirt (SOLD to Fiszaitul)

ZARA Grey Limited Edition Hello Kitty Shirt
Size:
9 - 12M 
*Small cutting
New Item
Price: RM15.00
SALE: RM10.00

No comments:

Post a Comment

Popular Posts

Post Tracking No 2011

MARCH 2011 Norridah (Rawang) - COD Faiez (Puchong) - Poslaju EN492498611MY Norhasidah (KL) - Poslaju EN490108684MY Nurul Asiqin (Perak) - Poslaju EN490108640MY Faiez (Puchong) - Poslaju EN492499991MY Norliana (Kemaman) - Poslaju EN492499356MY Noryasmin (Shah Alam) - COD Linie (PJ) - Poslaju EN492499719MY Cik Ramlah (Penang) - Poslaju EN492499625MY Asmah (KL) - Poslaju EN492499617MY Syuhaida (Seremban) - Poslaju EN492499603MY Hasmaria (Butterworth) - Poslaju EN489899393MY Norhasikin (Johor) - Poslaju EN489899416MY Arniza (Bangi) - Poslaju EN4787652235MY Fazila (Segamat) - Poslaju EN478765245MY Siti Aishah (Melaka) - Poslaju EN492482829MY Nor Ashikin (Kelana Jaya) - Poslaju EN488220557MY Raudhah (Shah Alam) - Poslaju EN488220526MY Latipah (Temerloh) - Poslaju EN488220486MY Mardiana (Seremban) - Poslaju EN488221243MY Siti Fauziah (Penang) - Poslaju EN488221230MY Norsalawati (Putrajaya) - Poslaju EN488221827MY Siti Habsah (KL) - Poslaju EN488221795MY Nadimah (Kapar) - Poslaju EN488221835MY Nur Auni (Butterworth) - Poslaju EN488221892MY Siti Habsah (KL) - Poslaju EN488221932MY Marni (Seremban) - Poslaju EN488221915MY Norlizawati (Cyberjaya) - Poslaju EN468012042MY Mastura (Pasir Mas) - Poslaju EN488221946MY Hayati (Putrajaya) - Poslaju EN468011965MY

FEBRUARY 2011

Norhana (Ipoh) - Poslaju EN468013025MY Normazuin (KL) - Poslaju EN468011855MY Maizura (Johor) - Poslaju EN468011784MY Siti Habsah (KL) - Poslaju EN468012983MY Deluna (Damansara) - COD Mazra Ayu (KL) - Poslaju EN468011585MY Nor Zuhaidah (Perak) - Poslaju EN468012590MY Noraimi (Sarawak) - Poslaju EN468012949MY Zawiyah (Melaka) - Poslaju EN468012246MY Hurul Aini (Penang) - Poslaju EN468012351MY Sukri (Sarawak) - Poslaju EN468012325MY Amyra (Rompin) - Poslaju EN468012422MY Mardiana (Seremban) - Poslaju EN468012436MY Nor Hayati (Jitra) - Poslaju EN444767477MY Azrinah (Putrajaya) - Poslaju EN468013241MY Maizatul (Kuantan) - Poslaju EN468013502MY Noramiza (Kajang) - Poslaju EN486513500MY Suriyati (Kuching) - Poslaju EN486513575MY Nur Isma (KL) - Poslaju EN486513589MY Rohani (Bangi) - Poslaju EN468013459MY Mardiana (KL) - Poslaju EN486513297MY Nur Aisyah (Kuching) - Poslaju EN486513178MY Hamizahwati (Labuan) - Pos Parcel CD173370265MY Norazlin (Semenyih) - Skynet 201555299886 Noraizan (Kuantan) - Poslaju EN463691039MY Wan Sabariah (Putrajaya) - Poslaju EN486512875MY Norlydah (Klang) - Poslaju EN463690991MY Laila Zurina (Sarawak) - Pos Parcel CD132972019MY Nor Azira (Penang) - Poslaju EN444769107MY Dahlia (Penang) - Poslaju EN444769115MY Norfishah (N. 9) - Poslaju EN486512597MY Norlita (Kuantan) - Poslaju EN444769098MY JANUARY 2011 Norjasiman (Jengka) - Poslaju EN463690784MY Suzierawati (Bkt Jalil) - Poslaju EN444769141MY Norliza (Shah Alam) - Poslaju EN444769138MY Khatijah (Sarawak) - Poslaju EN444769124MY Noor Fadhlina (KLIA) - Poslaju EN444767503MY Noorazura (Penang) - Poslaju EN444057614MY Noorazura (Penang) - Poslaju EN444057906MY Noorazura (Penang) - Poslaju EN444057557MY Sazrina (Sepang) - Poslaju EN463690461MY Mimi Kahira (KL) - Poslaju EN463749808MY Nur Zamnah (KL) - Poslaju EN463749771MY Nor Faiza (Sg. Buloh) - Poslaju EN463749737MY Nurul Fashah (Perak) - Poslaju EN463691250MY Nurhasyikin (Penang) - Poslaju EN463750001MY Izurina (Kota Bharu) - Poslaju EN463691263MY Rozita (Skudai) - Poslaju EN463691303MY Hapizah (Bangi) - Poslaju EN463691192MY Norfarhan (Kota Bharu) - Poslaju EN463691189MY Intan Suraya (KL) - Poslaju EN444769169MY Ruzaida (Raub) - Poslaju EN444769155MY Faiz (Puchong) - Poslaju EN463691419MY Hamizah (Putrajaya) - Poslaju EN463691453MY Shah Rizul (Kuala Lipis) - Poslaju EN463749618MY Yusidawati (Kuantan) - Poslaju EN463691467MY Zanariah (KL) - Poslaju EN463691484MY Siti Izzani (Jitra) - Poslaju EN463691498MY Hasliza (Bangi) - Poslaju EN463691396MY Rohani (Bangi) - Poslaju EN463691405MY Maslizawaty (Dungun) - Poslaju EN463749581MY Aminah (Putrajaya) - Poslaju EN460528626MY Norhidayah (Sarawak) - Poslaju EN444766159MY Salwa (Perak) - Poslaju EN460528555MY Fifi Natasya (Puchong) - Poslaju EN460528745MY Abidah (Segamat) - Poslaju EN460528759MY Nasibah (Kangar) - Poslaju EN460528884MY Nariena (Kuantan) - Poslaju EN460528820MY Noordiana (Labuan) - Poslaju EN444764691MY Ella (Kuantan) - Poslaju EN444766057MY Alin (Johor) - Pos Ekspres LD121069196MY Nurul Adha (Perak) - Poslaju EN444767525MY Noreen (Masai) - Poslaju EN444767392MY Rashidah (Setapak) - Poslaju EN444767401MY Mawar (PJ) - Poslaju EN444767415MY Yusidawati (Kuantan) - Skynet 201557040425 Syahranah (JB) - Skynet 201546515590 Nadia (Penang) - Poslaju EN444057849MY

*POST TRACKING NUMBER 2010*

*SPECIAL THANKS TO OUR VALUED CUSTOMER*

^JULY^

Hezrina (KL) - COD
Noraini (Sg. Buloh) - EN325650265MY
Pn. Nor Aizan (TTDI) - EN327507505MY
Saleha (Kuantan) - EN327507528MY
Umi Eca (Johor) - Pos Biasa
Nurhaniza (Kapar) - EN327507412MY
Norsilawati (Penang) - EN327507426MY
Nurzafirah (KL) - EN327507457MY
Lieza (Kota Damansara) - EN327507443MY
Siti Juliana (Temerloh) - EN327507465MY
Noor Suriani (Sunway) - EN327507488MY
Sitee Nooraisza (Kuching) - EN327507491MY
Sitti Azlinah (Sandakan) - EN327507474MY

Suriyani (Kedah) - EN327507430MY


^AUGUST^

Fazila (KL) - COD
Rosidah (PJ) - COD
Nurul Hafieza (PJ) - COD
W. Rozali (PJ) - COD
Puan Bee (Sg. Buloh) - COD
Zarinah (Cyberjaya) - EN253808231MY
Norlelawati (Perlis) - EN253808245MY
Haizura (Penang) - EN253808259MY
Eza (Damansara) - COD
Lyudmila (Johor) - EN253808262MY
Elis Suhaili (Selangor) - EN253808280MY
Alia Azizi (KL) - LD112390513MY
Nor Julini (Penang) - LD112390527MY
Hafiz (KL) - COD
Zaidi (Bangsar) - COD
Sidhu (Selayang) - COD
Khairana (Perak) - EN253808302MY
Asnida (Kota Bharu) - EN253808293MY
Liena (Shah Alam) - EN253801264MY
Maria Hani (PJ) - COD
Zanariah (PJ) - COD
Nurul Farhana (Kota Bharu) - EN253802304MY
Haizura (Penang) - EN253801321MY
Yanti (Perak) - LD115111371MY
Yusnita (Kedah) - LD115111368MY
Bonaliza (Putrajaya) - EN253801349MY
Murni (Melaka) - EN253802826MY
Siti Anawiyah (Melaka) - EN253808276MY
Noraishah (Kemaman) - EN253802865MY
Ferdaus (N. 9) - EN253802843MY
Nor Azni ( N. 9) - EN253801383MY
Ain Alisha (Segambut) - COD
Marzura (Puchong) - COD
Izarina (Klang) - EN302425955MY
Mimy Sharmila (Sepang) - EN302425964MY
Mariyani (Shah Alam) - EN302425947MY
Norhidayat (Shah Alam) - EN302425933MY
Rokiah (Kuching) - EN302425920MY
Norhafizah (Pahang) - EN302425791MY
Siti Saadah (Ampang) - EN302425774MY
Pn. Rosmiri (Labuan) - EN302425788MY
Hafizah (Johor) - EN302425805MY
Siti Hajar (Batu Caves) - COD
Nur Azlina (Perak) - EN418483018MY


^SEPTEMBER^

Maria Hani (PJ) - COD
Rosidah (PJ) - COD
Masitah (PJ) -
Nabila (Bangi) -
Asni (Damansara) - COD
Pn. Sarah (Sg. Buloh) - COD
Ku Maria (N. 9) - EN302425831MY
Noorariza (Perak) -
EN302425859MY

Fauziah (Johor) - EN302425845MY
Lyn (Bangsar) - COD
Siti Zuraidah (Johor) - EN302425876MY
Faezah Hani (Johor) - EN302425862MY
Ifah (Seremban) - EN302425880MY
Soreah (Sarawak) - LD115111385MY
Masitah (Bangsar) - COD
Arriza (Hulu Klang) - COD
D.Noralies (Semenyih) - EN302425893MY
Hazalinnah (Johor) - EN302425916MY
Nur Azrina (Kedah) - CD161442150MY
Norhadirah (Johor) - EN341000140MY
Julina (Kuantan) - EN341000122MY
Henry (Selayang) - COD


^OCTOBER^

Rozihaslina (Putrajaya) - EN341000048MY
Rohani (Penang) - EN341000051MY
Izarina (Klang) - GDex CN60000055
Nur Wardina (Kedah) - EN341000111MY
Norliza (Putrajaya) - EN341000065MY
Alex (Genting) - COD
Christina (KL) - SkyNet 201355250670
Zie Zie (Johor) - SkyNet 201355250666
Rasidah (Subang Jaya) - Skynet 201530855993
Sheela (Kota Kinabalu) - EN341000082MY
Roslinda (KL) - EN341000096MY
Suhairizan (Kemaman) - EN341000105MY
Noordiana (Selayang) - EN405841343MY
Molly (Kota Kinabalu) - EN406596159MY
Nur Hazwani (Melaka) - EN405841365MY
Armawati (Kota Bharu) - Skynet 201530856122
Noor Azlina (Alor Setar) - EN430684675MY
Izatullina (Sik) - EN430684667MY
Mazuina (Kluang) - EN430684636MY
Nurasyikin (Sandakan) - EN430684640MY
Doris (Kuching) - EN430684653MY

Nurhayati (Perlis) - Skynet 201530856925
Norazeeyah (Kamunting) - EN430684684MY
Lina (KL Sentral) - Skynet 201530856192
Roslinda (KL) - EN430684698MY
Nora (Seri Manjung) - EN430684715MY
Marina (Bkt Mertajam) - EN430684707MY
Syuhaila (Kajang) - Skynet 201530856225
Rozaidah (Dengkil) - RD745056471MY


^NOVEMBER^

Mazyanti (Melaka) - EN430684738MY
Eiyazzuddin (Melaka) -
Skynet 201530856800

Mira (Shah Alam) - EN430684741MY
W. Syamilah (Kemaman) - EN430684755MY
Saleha (Kuantan) - EN430684772MY

Anne (Georgetown) - EN430684786MY
Norjasiman (Jengka) - Skynet 201530856660
Noorizan (Putrajaya) - Skynet 201530856656
Asmah (KL) - Skynet 201530856553
Izyan (Shah Alam) - Skynet 201530856542
Epi Rafeeza (Sri Manjung) - Skynet 201530856520
Alwani (Shah Alam) - Skynet 201530856450
Nor Anisah (Subang Jaya) - Skynet 201530856435
Rayyan (Cheras) - Skynet 201530856402
Izatullina (Sik) - Skynet 201530856413
Mardhiah (Putrajaya) - EN430684790MY
Wati (Tawau) - EN406621879MY
Nur Hani (Langkawi) - EN430684809MY
Justinah (KL) - RD678727305MY
Nadia (Jenjarom) - RD678727614MY
Azlin (Shah Alam) - RD678727628MY
Zaliha (Marang) - RD678727631MY
Rafidah (Shah Alam) - RD678727645MY
Saleha (Kuantan) - LD115111399MY
Aishah (Kuching) - EN406621919MY
Rosniza (Maran) - Skynet 201530856309
Norlelawati (Kangar) - EN430684830MY
Siti Aminah (Selayang) - COD
Norjasiman (Jengka) - EN430684812MY
Sharmeela (Shah Alam) - Skynet 201530856321
Jennifer (Melaka) - Skynet 201380407874
Siti Masnora (Kota Bharu) - Skynet 201380408073
Nur Wahida(KL) - Skynet 201380408084
Deti Irmayani (Bangi) - Skynet 201380407885
Siti Norhani(Jitra) - Skynet 201380408003
Puan Ira (Kemaman) - EN430684826MY
Harlinie (Ajil) - EN430684843MY
Haslinda (Taiping) - EN406994385MY
Fatimah (Sarawak) - CD156028705MY
Zureen (Sg Buloh) - Skynet 201380407896
Nor Izzati (KL) - Skynet 201546517491
Nor Azahyati (Unimas) - EN416051726MY
Sukri (Sarawak) - EN445339015MY
Noryani (Labuan) - LD115111408MY
Nuraidawati (Kajang) - EN406993053MY
Izarina (Klang) - GDex
Siti Nornafiza (Shah Alam) - EN406993190MY

Aslidar (Penang) - EN406993169MY
Asyura (Seremban) - LD116550555MY
Haslinda (Sarawak) - EN406993209MY
Arinawati (Kota Bharu) - EN406994354MY
Balvin (Perak) - EN406994442MY
Maryani (PJ) - Skynet 201546517351
Nurul Huda (KT) - EN406994425MY
Husnida (Perlis) - EN288425674MY
Rosnita (Pasir Gudang) - Skynet 201546517270
Ainin Nisak (Shah Alam) - Skynet 201546517266
Sarah (Balakong) - EN288425731MY
Liza (KT) - LD116550723MY
Noorshayidah (Dungun) - Skynet 201546516861
Hafiz (Gombak) - Skynet 201546516850


^DECEMBER^

Noor Aziah (Kemaman) - LD116550895MY
Marliana (Sg. petani) - EN288425705MY
Hildah (Kota Belud) - EN288425728MY
Norliza (Shah Alam) - EN288425691MY
W. Dzulfaeizie (Alor Setar) - Skynet 201546516754
Ismawati (Sepang) - LD116550900MY
Fauzureen (Kajang) - Skynet 201546516743
Azzakirah (Seri Kembangan) - Skynet 201546516706
Noordiana (Labuan) - EN458411867MY
Yusidawati (Kuantan) - EN288425714MY
Ayub (Kajang) - EN406999135MY
Nur Afsah (Melaka) - EN406999189MY
W. Azlinawati (KL) - EN406999161MY
Nor Liza (Kajang) - Skynet 201546516614
Marina (Kemaman) - EN444824687MY
Nuraliza (Banting) - EN444824599MY
Haslina (Kulim) - EN444824293MY
Norliza (Shah Alam) - EN406999201MY
Emmy Aida (Bangi) - EN458415118MY
Rohana (Damansara) - EN458415095MY
Hooi Ching (Gurun) - Skynet 201546517082
Arina (Rawang) - Skynet 201546516544
Noriha (Muar) - Skynet 201546516161
Norasmah (Penang) - Skynet 01546516496
Yusidawati (Kuantan) - Skynet 201546516146
Hafizah (N. 9) - EN444825532MY
Nor Sinar (Shah Alam) - EN444824700MY
Fairozie (Kajang) - EN444825492MY
Nuraidawati (Kajang) - LD118883661MY
Yasmin (Shah Alam) - EN444820929MY
Czareena (Shah Alam) - Skynet 201546516183
Norazila (Perak) - Skynet 201546516021
Zir Hafilah (Shah Alam) - Skynet 201546516091
Marissa (Semenyih) - EN406998016MY
Emy Azura (Balakong) - EN444823505MY
Ernah (Sabah) - EN406998033MY
Suhaila (Puchong) - EN406997996MY
Noor Ivana (KL) - Skynet 201546516463
Norafizah (Kudat) - EN455990124MY
Khairun Azlen (Alor Setar) - Skynet 201546516415
Wan Nursaiedah (Sarawak) - EN455990107MY
Rafidah (Ipoh) - Skynet 201546515892
Liza (KT) - EN406996426MY
Suhailee (JB) - LD118884548MY
Zurina (Damansara) - LD118884534MY
Nurjahan (N. 9) - EN406996409MY
Shazalina (Masai) - EN406996386MY
Noor Azean (Shah Alam) - EN406996576MY
Wahida (Batang Kali) - EN406996559MY
Mega (Kuching) - EN406996531MY
Nor Anisah (KL) - Skynet 201546515785
Bariah (KL) - EN406996369MY
Feed (Skudai) - EN406996341MY
Awin (KT) - EN406996324MY
Alysa (Cheras) - EN444820985MY
Halinda (Penang) - EN444823488MY
Norhaida (Puchong) - EN444823465MY
Abidah (Segamat) - Skynet 201546516382
Diana (Ipoh) - EN444820963MY
Ramlah (Kuantan) - EN444766114MY
Norliza (Shah Alam) - EN444820946MY
Nor Zaidah (Perlis) - EN444766176MY
Hazilah (Kota Bharu) - EN444766091MY
Elisha (Shah Alam) - EN444766193MY
Hariana (KT) - EN444766074MY



Track ur Parcel HERE

MY VISITORS

free web hit counter